אנחנו בקשקונטרול מתנדבים, ומאמינים בצורך לתרום מהידע ומהמקצועיות שלנו, וכמובן לסייע גם בהיבט הכספי.

קשקונטרול התחייבה לתרום מדי שנה רשיונות תוכנה, להעניק הנחות ולקיים סדנאות לניהול תזרים מזומנים לעמותות שונות.

בין יתר העמותות שכבר זכו לתרומה:

העמותה

חזון ומטרות

איך אפשר לסייע

קידום בניית שכבת מנהיגות צעירה, קרייריסטית, בעלת מודעות חברתית מקרב בני ובנות יוצאי אתיופיה בישראל אשר יובילו את הקהילה לעבר השתלבות והשפעה בחברה הישראלית

אם אתם בעלי תפקידים בתחום משאבי אנוש או בחברות הייטק, ומעוניינים לסייע בקליטת בוגרים מוכשרים של העמותה לתפקידי ג'וניור, או אם אתם מעוניינים לתרום בכל דרך אחרת, אתם מוזמנים ליצור קשר באתר טק קריירה

 

עמותת עדן היא עמותה נשית הקיימת משנת 1997 ומפעילה פרויקטים שונים בנושא רווחה, טיפול, חינוך ותעסוקה בנגב הצפוני. העמותה שמה בראש סדרי עדיפויותיה אוכלוסיות של נשים, נערות וילדים במטרה לספק תמיכה לאוכלוסיות אלו באמצעות מסגרות תמיכה טיפוליות, וזאת על מנת שאלו תוכלנה לחיות חיים בריאים, יצרניים ומוצלחים ולתרום באופן חיובי לקהילות בהן גדלות וצומחות.

יודע/ת להעביר חוג ומעוניינ/ת  להיות חלק מפנימיית "עדן" לנערות? רוצה ללוות נערה בתהליך הטיפולי ולהיות חלק משפיע? מעוניינ/ת ללמד וללוות נערה בלימודים?

את/ה מוזמנ/ת להצטרף לעשייה בעדן לנערות בקיבוץ כרמיה!

החלטת להתחיל לנגן באורגן ומעולם לא השתמשת בו? החלפת את הריהוט בבית ואת/ה מעוניינ/ת להעביר אותו הלאה? מוכשר/ת בעבודות שיפוץ, נגרות, צביעה או בניה ומעוניינ/ת לקחת חלק בעשייה בעמותת "עדן"?

רוצה לתגבר ילדים בלימודים? להעביר שיעורים פרטיים או חוגים? יכול/ה לארגן יום כיף/טיול או סיור לימודי לילדים? את/ה מוזמנ/ת להצטרף לעשייה בפנימיית "עדן אשכול" לילדים וילדות במושב ישע!

עמותת 'ואהבת' הינה ארגון ללא מטרות רווח אשר שם לעצמו למטרה לקדם את ערכי "ואהבת לרעך כמוך" כדרך חיים.

אנו פועלים בבתי ספר עם תכניות חינוכיות – חווייתיות המעצימות את האמפתיה, האינטילגנציה הרגשית, יכולת התקשורת הבין אישית של הילדים, מפחיתות תופעות של אלימות ואגרסיביות ועוד.

לפרטים נוספים פנו למשרדי העמותה

 

רשת הון סיכוי לישראל (IVN) משקיעה ביזמות, מתוך שאיפה לקדם שינוי חברתי בר-קיימא בישראל. שינוי זה יושג על ידי חיזוק הסביבה החינוכית והפיתוח הכלכלי בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית, בעזרת מודלים ברי שכפול והרחבה.

רשת הון סיכוי לישראל IVN מרחיבה את תוכניותיה במהירות, ומציעה לאנשים פרטיים ולארגונים כאחד הזדמנות להימנות על קבוצת העילית של חברי הרשת. הצטרפותך לקבוצה זו של מנהיגים בתחום הפיננסי ובתחום ההיי-טק, לא רק שתסייע לך במימוש יעדים אישיים של אחריות חברתית, אלא אף תתרום ליצירת  קשרים עם שותפים עסקיים ולקוחות פוטנציאליים באמצעות מתן חסות לתוכניות ואירועים.
לפרטים הכנסו לאתר IVN

רופאים לזכויות אדם מאמינה כי לכל אדם הזכות לבריאות, וכי היא בסיס למימושן של זכויות אדם אחרות ונגזרת מהן. אנו מאמינים כי זוהי חובתה של מדינת ישראל ליישם זכות זו באופן שוויוני כלפי כלל האוכלוסיות והפרטים תחת שליטתה

לבחינת הזכאות של העמותה שלכם שלחו לנו את הפרטים הבאים:
שם העמותה; תיאור פעילות העמותה; מספר רישום; תאריך הקמה; מחזור כספי;  אישור ניהול תקין; קיים סעיף 46/א כן/לא;